• איתן יזראלוב

צעדים ראשונים עם Passparto

1. לחוות את החוויה - נקודת ההתחלה


תאמינו או לא, עוד 5 דקות ויש לכם פוסט ויזואלי, מושך ובעל ערך - מפורסם בעמוד העסקי שלכם. לא חושבים שזה אפשרי? אז עם הפלטפורמה של passparto הדבר אפשרי ואפילו מהנה, כתבו בעמוד הבית את שם העסק וכנסו לאשף התכנים שלנו.

2. שאלות שאלות שאלות


בעזרת שאלות ונתונים שעליהם בעל העסק או היזם יצרכו לענות יווצרו הפוסטים וזה יעבוד כך: בזכות הבינה המלאכותית השאלות והנתונים שיוזנו במערכת יתנו לבינה את האפשרות לפתח עבור העסק שורת פוסטים ולוגו אשר ישרתו וימשכו לקוחות לעסק.

תחילה יש להזין את שם העסק ולאחר מכן לבחור את המקצוע הרלוונטי (נכון לעכשיו הפלטפורמה מתמקדת בסוכני ביטוח, עורכי דין ורואי חשבון אך כל מקצוע מקבל מענה). אחרי שבחרנו את המקצוע נצלול קצת יותר ונבחר את תת התחום, לדוגמא: עורך דין- דיני משפחה, רואה חשבון- חשב שכר.


3. מי אני - מה אני?


לאחר שהזנו למערכת את המקצוע והתת מקצוע שלנו היא תרצה לדעת איזה תכונה תגדיר הכי טוב אותנו או את העסק שלנו (נותני יחס אישי, מודרניים, קלאסיים ועוד).

אחרי כל השלבים האלו, ובמידה ויש לנו לוגו נעלה אותו לאתר. לא חובה! המערכת תציג את שם העסק בפונט מתאים. בכל שלב בהמשך אפשר לעדכן לוגו.


4. בחירת שאלה אישית ראשונה

לאחר שהגדרנו את עצמנו, נצטרך לתת עוד פרטים ו"בשר" לאנשים אליהם מופנה הפוסט. אז המערכת נותנת לענות על שאלה רלוונטית שתהווה עוד שיקוף של הבן אדם מאחורי הדף לקהילה, וכך תשפר את האמון בעזרת קצת חשיפה.


5. בום - פוסט #1 מחכה לאישור פרסום

זהו זה כל התהליך הקצר כדי לפרסם את הפוסט הראשון דרך המערכת של passparto. תהליך קצר אך יעיל ואפקטיבי.

בעזרת כפתור "פרסם עכשיו" תוכל להעלות את הפוסט ישירות לפייסבוק כדי שכולם יוכלו להנות ממנו.


6. 15 דקות= שבועיים של הכנה!

זהו אתם במערכת! עכשיו תוכלו להכנס לאיזור האישי, לצפות בתכנים ובפוסטים שיצרתם וליצור עוד! בעזרת המערכת יצרתם פוסט מהיר ואיכותי ברבע שעה, בזמן שדרכים אחרות יכולות לקחת הרבה יותר זמן וכסף.


7. רוצים לתקשר מול מקצוען אנושי?

בימים אלו אנחנו מכשירים "אמני Passparto" אשר לומדים להשתמש במערכת ובכך שהם חוסכים המון זמן - אתם יכולים להשתמש בהם במחירים משתלמים במיוחד - רוצים לשמוע עוד על האפשרות ולקבוע שעת תשאול אנושי בזום?


8 צפיות0 תגובות